עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אמונה  (2)
ביטחון  (2)
ארכיון

סיפורים נילווים

27/09/2017 15:30
Bloosom Jew
ביטחון, אמונה
בס"ד
שבוע טוב, נכון אנחנו כבר לקראת סופו אבל אני בינתיים רושמת שבוע טוב עד הגעינו לשבת שלום ובמקרה הזה גם גמר חתימה טובה,

אני מאוד אוהבת לכתוב אבל לא תמיד יודעת מה ואיך, ולפעמים הכתיבה שלי לא תהיה מאורגנת וגם לא מסודרת אבל בע"ה היא תהיה נפלאה
למי שיקרא אותה, אני רוצה לספר על דברים , לומר דברים מנקודת המבט האישית שלי, ולשתף ויכול להיות שגם ייצא מזה בע"ה קידוש השם באיזשהי דרך, לא הכל יהיה כתוב כאן מהמקום של הכל נפלא והכל בסדר כל הזמן כי ככה זה החיים, אבל כן יהיו התובנות שלי שקיבלתי כצינור ואם זה יעזור למישהו בדרך שהוא הולך בה מה נחמד הדבר יהיה בע"ה , 
קצת עלי, אני עם השם ככה אני אוהבת לכנות את זה אני בעלת תשובה כבר שש וחצי שנים והדרך שלי היא מאוד קשה באמת ככה זו ההרגשה שלי אני עוד לא במקום שהתחלתי לגמריי ליצור את הפירות, כי אני עדיין לא נשואה ואני עדיין בלי ילדים ועוד אבל דבר אחד יש לי שזה ב"ה מדהים ולפעמים גם כשלכאורה אין אז בורא עולם מאוד עוזר בתחום זה כח רצון, אני עשיתי משהו שאני מכנה לך לך מארצך ממולדתך וכו, באמת.

אז ככה הדרך יכולה להיות מאוד קשה אבל בטוח שמשהו טוב בע"ה ייצא ממנה ייצא גם לי ממנה אני עוד לא יודעת מה וגם עניין התקווה לא בנמצא תמיד אבל חשוב שיבינו שיש כאלה דברים שאנשים יבינו שיש נפילות לפעמים וככה זה שידעו להתמודד גם עם זה.
זה כל כך חשוב לדעת ולהרגיש וללמוד איך להתמודד גם עם עצב , תסכול, לחוות אותם , למשל ום ילד בוכה לתת לו לבכות אני לא יכולה לסבול אנשים שאומרים לילד שלהם אל תבכה איזה דבר זה השם ישמור הוא רוצה לבכות הוא רוצה בצינור  הדמעות שלו להוציא שפע של טוב תתנו לו אחכ מסכן הוא יכול לצאת דפוק מכל הכיוונים רק בגלל שלא נתנו לו לבכות אז חייבים כי ככה זה הכי טוב 
ואני גם אכתוב כן המון טיפים להורים בנוסף איך כן לעבוד עם הילדים שלהם כי לפעמים מהצד אתה יכול לראות דברים פשוט נוראים כי מה קורה מי שהפך למבוגר לפעמים שכח שהיה ילד ששיחק בבוץ , שנפל ועוד. 
נאמר פעם על עניין המשחקים שעושים המון רעש עדיף שיעשה כדי שהנפש שלו תהיה בריאה כמובן שבכל דבר רוצים להציב גם גבולות אבל מאוד חשוב איך. חשוב מאוד לשוחח עם הילד , לפעמים נראה שבגלל שיש כאן ילד קטן שמה שהוא יגיד חלילה לא לא חשוב מספיק כי הוא ידבר שטויות וימציא דברים עם הדימיון שלו אז תתנו לו זה הרבה יותר חכם באמת ממה שהמבוגרים עושים כי ילד מהעולם הילדי שלו יכול להגיע למצב של פיתוח משמעותי בעולמות העליוניים וכאן גם בעולם היצירה , מי שעשה ועושה דברים גדולים באמת אלו הם הילדים שהתבגרו אבל שימרו את המקום הילדי בתוכם בכל מחיר אפילו כשהסביבה אמרה להם אחרת, הם אלו שיש להם את כח הרצון והאמונה שהשם מאוד אוהב לשמוע ולהקשיב. לילדים תנו להיות ילדים. זהו זה הפוסט הראשון שלי עדיין לא מאורגן ולא מסודר לפעמים כמוני אבל עדיין ב"ה יש כיוון וזה בסדר .
אתם יודעים כמה כוחות הייתי צריכה בחיים שלי להגיע למצב שלא משנה מה אמרו לי בחוץ אני נשארתי עומדת על עניין הבכי למשל, על דמעות זכות ויפות שמנקות את הנפש, גם בגילי הבוגר ב"ה וכל מי שיש לה נפש עם עולם היצירה היא תבכה גם עד גיל 120 בע"ה יכול להיות פחות אבל עדיין יהיו לה פה ושם דמעות זכות. 
אריק